Ksawery Sobieraj

Fotograf z duszą i pasją do tworzenia pięknych obrazów. Moja fotografia to wynik inspiracji, zdobytej w trakcie nauki na prestiżowej szkole filmowej w Katowicach.

W mojej ponad 10 letniej karierze zawodowej miałem przyjemność współpracować z najlepszymi aktorami na scenie telewizyjnej i filmowej współpracując z jedną z wiodących stacji TV w kraju. To doświadczenie zaowocowało wspaniałą umiejętnością wydobywania emocji i historii za każdym razem, gdy włączam aparat.

Moja praca fotograficzna skupia się na tworzeniu trwałych wspomnień, dzięki różnorodnym sesjom, takim jak indywidualne portrety, rodzinne spotkania, reportaże z uroczystości, portrety oraz sesje z uroczymi zwierzakami. Dla mnie każdy moment jest wyjątkowy, a moim celem jest uchwycić go w najpiękniejszy i niepowtarzalny sposób.

Fotografia dla mnie to nie tylko technika i aparaty, to przede wszystkim zdolność do głębszego zrozumienia chwili i jej oddania w niezapomnianych obrazach. Wierzę, że piękno kryje się w każdym detalu, a moim zadaniem jest je odkryć i uwiecznić.

Razem możemy tworzyć magiczne wspomnienia, które pozostaną z Tobą na zawsze. Każdy kadr to historia, a ja jestem gotowy, by pomóc Ci ją opowiedzieć.

Moje ostatnie sesje